OdinMiljo

 

Kontaktinformasjon

 

ODIN MASKIN AS
(produksjon og salg av olje- og fettutskillere)

 

Biznode

Sentralbord: 69 36 17 70
E-post: epost@odin-maskin.no

 

Frank Magnussen, daglig leder
Mobil: 90 11 52 53
E-post: frank@odin-maskin.no


Jan Erik Håkensen, produksjonssjef
Mobil: 41 41 96 85
E-post: jan-erik@odin-maskin.no


Jon Petter Martinsen, salgssjef
Mobil: 48 05 77 11
E-post: jon-petter@odin-maskin.no


Svend Larsen, salgskonsulent
Mobil: 97 12 56 88
E-post: svend@odin-maskin.no


Kari Aleksandersen, resepsjon
Tlf. dir.: 69 36 17 70
E-post: kari@odin-maskin.no

 

 



ODIN MILJØ AS
(salg og service av renseanlegg for hus og hytter)

 

Biznode

Sentralbord: 69 36 17 70
E-post: epost@odin-miljo.no

 

Frank Magnussen, daglig leder
Mobil: 90 11 52 53
E-post: frank@odin-miljo.no


Runar Henriksen, salgssjef/servicesjef
Mobil: 47 89 39 80
E-post: runar@odin-miljo.no


Arne Johnny Halvorsrød, Prosjekt- og prosess ingeniør
Mobil: 91 17 69 89
E-post: ahal@odin-miljo.no


Terje Andreassen, servicetekniker
Mobil: 41 61 69 88
E-post: terje@odin-miljo.no


Tommy Håkensen, servicetekniker
Mobil: 94 79 81 02
E-post: tommy@odin-miljo.no


Kim Bjørk, servicetekniker
Mobil: 41 48 73 33
E-post: kim@odin-miljo.no

 

 

Besøksadresse begge bedrifter: Sørkilen 8, 1621 Gressvik - Postadresse: Postboks 30, 1620 Gressvik.


ELEKTRONISK FAKTURA til Odin Maskin sendes som EHF eller som epost til: 935152585@odin-maskin.no

ELEKTRONISK FAKTURA til Odin Miljø sendes som EHF eller som epost til: 995854678@odin-miljo.no